Λίστα Εκθετών

Δείτε παρακάτω την προκαταρκτική λίστα συμμετεχόντων των εκθέσεων SYSKEVASIA & PLASTICA.

3DHUB ΙΚΕ
A & G PAPER ΑΕΒΕ
ACMON DATA
AD PALLETS 
ADVANCE FOOD TECHNOLOGIES
AKTENA PACKAGING
ALFA COOL HELLAS ΑΒΕΕ
AlfaSolid SOLIDWORKS
ALL PACK HELLAS
ALPHA MOTION ΑΕ
ALPHA ΕΤΙΚΕΤΕΣ Ε.Ε.
ALPICONN
AMUT GROUP
ΑΝΙΜΑ TEXNIKH ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΠΕ
APM – Σ. ΑΓΓΙΔΗΣ & ΥΙΟΣ Ο.Ε.
“ARGYRO” YIOI ΙΩΑΝΝΗ ΓΑΒΑΛΑ ΟΕ
ASCO TAPE AE
ASEPTICPHARM ΙΚΕ
ASTIR ΥΙΟΙ Δ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΠΕ
B & B ΕΚΔΟΤΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ
ALPICONN
“BEAUTY LAB” ΔΑΡΑΒΕΛΗ ΕΛ. & ΣΙΑ ΙΚΕ
BIZERBA HELLAS ΕΠΕ
BLP CONNEXION WAY
BONAPLAST ΑΕΒΕ
BOSCH REXROTH SA
BOUSSIAS
BOX CENTER LTD
CFS INDUSTRIAL 
CITYPACK
COMVAC CENTER LTD
CONTROL TECHNOLOGY – ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Χ. & ΣΙΑ ΕΕ
CORAL AE
DBM IOANNOU
DICHEM ΧΗΜΙΚΑ ΑΕ
DNP ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ & ΥΛΙΚΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΕΠΕ
DOMOMAT
DPI HELLAS LTD
DQS HELLAS LTD
DS SMITH HELLAS AE
EG PALLET ΜΙΚΕ
ELERGON ΑΕ
EL PACK AE
EMMETRON SYSTEMS
ENKO PLASTICS LTD
EPSON
ETHOS GROUP
EUROSUPPLIES ΙΚΕ
EVIN ΙΝΤΖΟΓΛΟΥ Κ. & ΣΙΑ ΟΕ
FANUC Bulgaria EOOD
FESPA HELLAS ASSOCIATION
FLEXIA GEORGIOU FLEXIBLE PACKAGING A.E.
FORM ACTION AE
FOTOLITO VENETA SRL
GAMMA AROMATICS
GEORGE ENGINEERING ΕΠΕ
GE SUPPLiES O.E.
G-PAPERS ΜΟΝ. ΕΠΕ
GIZELIS ROBOTICS ABEE
GOLDEN PAC – ΛΙΑΣΚΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝ ΕΠΕ
GPRetrofits
GRAPHCOM ΛΥΣΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΕΚΤΥΠΩΣΕΩΝ ΕΠΕ
GRARTIST.GR
GREEN BOX ΕΚΔΟΤΙΚΗ ΑΕ
GREEN PALLET SERVICES AE
GS LABELPRINT ΙΚΕ
HAPPY BOX
H.B. FULLER ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΚΟΛΛΑΣ Α.Β.Ε.Ε.
HELGRAMED – Πανελλήνια Ένωση Πτυχιούχων Τεχνολογίας Γραφικών Τεχνών
HELLAGRO AE
HELLASCHEM
HELLAS DIGITAL ΜΠΙΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & ΣΙΑ ΕΕ
HELLASPACK
HENKEL HELLAS ΑΒΕΕ
IBS ΑΕ
ICAP CRIF
ICON SYSTEMS ΙΚΕ
INDUSTRIAL PLASTIC SOLUTIONS
INDUSTRIAL SOLUTION
INOX DESIGN KATERIS ΑΕ
INOXSTAM ΜΟΝ. ΙΚΕ
INOX STYLΕ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
K MACHINES
KONICA MINOLTA
KOUMAROPOULOS ENGINEERING
KRAHN HELLAS AE
KSA – ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΙ ΑΕΤΒΕ
KTISIS
KTISISSOL
La Petite Jumelle
LASERECO ΧΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
LASERHELLAS ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & ΥΙΟΣ ΟΕ
LINO Α.Β.Ε.Ε.
LITHOTECH AE
MDF EXPO 2022 – OMIND CREATIVES
MEAT NEWS
MEGAPORT EOOD
MERLA PACK
MNS ΜΙΝΤΖΑΣ ΑΕ
MONTELLO S.P.A.
M.S.T. ΤΑΣΤΣΙΑΝ ΑΒΕΕ
NAST AE
NCA HELLAS LTD
NON STOP PRINTING ΕΠΕ
NAST AE
NIKOLAOU PREPRESS FLEXOPLATES
NOVATRON AE
OMSTAT ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
PACKOFLEX ΑΕΒΕ
PEHAS PETROS CHARALAMPOUS
PERFECT PACK Ι.Κ.Ε.
PERSIAN GULF POLYMER COMPANY
PLAMAL ΑΕΒΕ
Ploos Design
PMS HELLAS 
POWER TRANSMISSION CENTER
PREZERO POLYMERS ITALY SPA
PRIMO PACKAGING SOLUTIONS Ι.Κ.Ε
PRO AUTO TRITI.GR
PROTOTECH
QCONTROL ΕΠΕ
QUBBER ΙΚΕ
ROLLER PACK ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΙΚΕ
SABO SA
SABO ELECTRIC SA
SAKOS SA
SBS SYSTEMS 
SEEMS
SENSAP AE
SER.PA.M. Α.Ε.
SIGMA HELLAS
SIPA SPA
STARTUP TECH AE
STEMPLAST ΧΑΤΖΗΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΑΕ
STYLE GLASS ΙΚΕ
SYNTECH LTD
SYSTEM LOGISTICS S.P.A.
TECHNIMAT ΟΕ – ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ Α & ΣΙΑ ΟΕ
TECHNOMATIC GROUP ΙΚΕ
THERMIROLL
THES 3ED
THETIS PACK AE
TOTTIS PACK Α.Ε.
TSEPAS PACK ΑΕΒΕ
VAN DE VELDE PACKAGING GROUP
VARVITSIOTIS PACKAGING SOLUTIONS
VETER PACKAGING
VIEPA ΠΑΝ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 
VIMACHEM ΙΚΕ
WPS – ΠΑΠΑΔΕΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕ
XOUSE SCRAP ΙΚΕ
YONAS DESIGN
ΑΒΑΤΑΓΓΕΛΟΣ Ι & ΣΙΑ ΟΕ
ΑΓΡΟΤΥΠΟΣ Α.Ε.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Χ. – ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ Κ. ΟΕ ROBOVISION
 “ΑΙΟΛΟΣ” ΚΟΥΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.-ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Γ. ΑΕ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π. ΑΕΤΒΕ
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Θ. – ΚΕΛΑΪΔΗΣ Γ. & ΣΙΑ ΟΕ
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΙΚΕ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΑΒΕΤΕ
ΑΝΤΑΜΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ ΕΠΕ
ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ & ΥΙΟΙ ΟΕ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. ΑΒΕΕ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ & ΣΙΑ ΕΕ
ΑΡΤΙΟΝ ΣΟΥΛΑΚΟΣ ΑΕ
ΑΤΤΑΝΑΛΗΣ Π & ΣΙΑ ΟΕ
ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ – ΨΗΜΜΕΝΟΣ ΟΕ
ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΕ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε.
ΒΕΚΙΟΥ ΑΦΟΙ ΑΕ
ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ “GET 3D”
ΒΙΒΛΙΟ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ Δ. – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  “VITASAFE”
ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗΣ Α. & ΣΙΑ ΕΕ
ΒΟΥΡΝΑΔΑΚΗΣ Μ. ΑΕ
ΒΡΑΪΚΟΣ ΕΠΕ
ΓΑΛΟΝΗΣ Μ. ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΕ
ΓΑΤΣΟΥ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΕ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΑΕ – ALPHA BROS
ΓΙΟΥΝΙΤΕΡ ΕΠΕ
ΓΚΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ε.
ΓΛΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ ΕΕ
ΔΑΜΑΛΟΣ Π. ΑΒΕΕ – ΕΡΓΑΛΕΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ
ΔΑΡΑ ΑΦΟΙ ΟΕ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ & ΣΙΑ ΟΕ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΒΕΕ
ΔΗΜΟΥ ΜΗΧΑΝΟΤΕΧΝΙΚΗ ΑΕΒΕ
ΔΟΥΚΑΣ Γ. – ΔΟΥΚΑ Δ. Ε.Ε.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Σ. – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Ε. ΟΕ “Interbrush”
ΕΛΛΗΝΙΑΔΗΣ Α. ΑΒΕΕ “POLYSTICK”
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΩΝ ΨΥΧΟΥΣ & LOGISTICS
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ LOGISTICS
ΕΛΛΗΝΟΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
ΕΛΛΗΝΟΤΟΥΡΚΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
ΕΛΣΕΤ
ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΕ – CGA
ΕΝΩΣΗ ΕΛΛΗΝΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ (ΕΕΧ)
ΖΑΒΑΛΟΣ Α. – CARTONTEC A.E.
ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΞΙΟΝ ΕΚΔΟΤΙΚΗ
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΑΒΕΕ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΙ ΑΒΕΤΕ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΙΝΤΕΡΚΟΛΟΡ ΙΚΕ
ΚΑΛΟΥΠΟΤΕΧΝΙΚΗ ΠΑΝΓΚΑΝΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΚΑΜΠΑΣ Ν. ΑΕΒΕ
ΚΑΠΕΛΗΣ Π. ΑΕΒΕ
ΚΑΡΥΔΗΣ LABELS 
ΚΙΟΚΠΑΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ “LIT SOLUTIONS”
ΚΙΡΣΤΕΝ & ΣΙΑ ΕΕ
ΚΟΜΕΤ ΑΕ
ΚΟΝΤΟΝΙΚΑΣ Γ. ΙΚΕ
ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΑΕΒΕ
ΚΟΥΜΑΚΗΣ Δ.ΕΜΜ. ΑΕ
ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΑΡ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – LABELINK
ΚΥΜΑ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΙ ΕΕ
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ Ν. – ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛ. ΟΕ
ΛΑΪΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ε.
ΛΑΜΠΟΚΕΜ ΑΕ
ΛΕΥΚΟΣΙΔΗΡΟΥΡΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ ΑΕΒΕ “KRETA CAN”
ΛΥΝΤΙΡΙΔΗΣ ΕΜΜ. ΕΠΕ
ΛΥΧΝΙΑ ΑΕ
ΜΑΓΚΡΙΝΟΞ ΑΕ
ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΑΕ “EUROFILM”
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΜΑΡΙΝΗ ΔΗΜ. ΦΛΩΡΑ
ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΜΜ. & ΣΙΑ ΕΕ
ΜΑΤΣΑΓΓΟΥΡΑΣ ΕΠΕ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ Α. ΕΠΕ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Λ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ & ΣΙΑ ΟΕ -NOVA  IMPORT
ΜΕΛΤΚΟ ΑΕ
ΜΕΤΡΟΝ ΑΕ
ΜΙΧΟΣ ΑΕ
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΠΙΛΛΙΑ ΕΛ. & ΣΙΑ ΟΕ
ΜΠΟΥΓΑ ΑΦΟΙ ΟΕ
ΝΑΝΟΤΥΠΟΣ
“ΝΕΑ ΧΑΡΤΟΚΙΝΗΣΗ” Δ. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΝΕΡΑ ΚΡΗΤΗΣ ΑΒΕΕ
ΝΙΚΗ ΕΚΔΟΤΙΚΗ Α.Ε
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ Π. – ΦΑΣΟΥΡΑΚΗΣ Η. ΕΠΕ
ΝΟΒΑ ΕΛΛΑΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΕ
ΞΥΛΟΠΑΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΓΙΑΝΤΖΑΣ ΑΛ. Α.Ε. – SELLOPLAST
ΠΑΔΑ “ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ”
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ ΑΕ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (Π.Ε.Τ.Ε.Τ.)
ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΦΟΙ ΑΒΕΕ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΖΥΓΙΣΗ & ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΙ ΑΕ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΕ “HELLAS BOX”
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. & Ε. ΑΕΒΕ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ & ΣΙΑ ΟΕ
ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΣΚΑΛ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ Α.Ε.
ΠΑΧΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. Ι. & ΣΙΑ Ε.Ε.
ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ “MOULDING”
ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ “ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ”
ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ “ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ”
ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ “ΦΡΟΥΤΟΝΕΑ”
ΠΙΣΠΙΝΗΣ Α. ΙΚΕ
ΠΛΙΟΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ “CLEAR BOX”
ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙΔΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ
ΠΡΟΒΙΚ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΓΚΟΣ & ΣΙΑ Ε
ΡΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ & ΣΙΑ ΕΕ – EL PLAST
ΡΗΓΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΕΒΕ
ΡΗΓΑΣ Π. ΥΛΙΚΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΑΕ
ΣΙΔΕΡΗΣ Μ. & ΥΙΟΣ ΛΤΔ
ΣΜΕΚ – ΒΑΡΙΤΗΣ – ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΟΕ
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΧΡ. & ΥΙΟΙ ΑΒΕΕ “EXTRUDER-PLAST”
ΣΠΙΤΙΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ & ΥΙΟΙ ΕΕ
ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ Ν. ΑΕ
ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΔΗΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α.Ε.
ΣΥΒΙΠΥΣ – ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΥΛΙΚΩΝ & ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ “ΠΑΙΔΙ & ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ”
ΤΑΧΥΠΑΚ ΜΟΝ. ΕΠΕ – ΣΠΗΛΙΑΔΗΣ
ΤΕΝΕΔΙΟΣ Κ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΕΧΝΗΣΙΣ ΜΟΝ. ΕΠΕ
ΤΕΧΝΟΕΚΔΟΤΙΚΗ T-PRESS Μ. ΕΠΕ
ΤΕΧΝΟΛΙΝΚΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΑΕ
ΤΡΕΖΟΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΑΕ
ΤΣΑΒΑΧΙΔΗΣ Δ & ΣΙΑ ΟΕ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Α. Ε.Ε.
ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ Φ.- ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Π. Ο.Ε. “Expand Digital”
ΦΙΑΛΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΑΒΕΕ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΑΦΟΙ Ε. & Α. ΟΕ
ΧΑΪΤΟΓΛΟΥ ΑΕ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
ΧΑΡΤΙΑ ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΕ
ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΟΣ Α. & B. ΑΕ “FORLABELS”
ΧΕΜΙΠΑΚ ΕΠΕ
ΨΥΛΛΙΔΗΣ Α. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ & ΣΙΑ ΕΕ
ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΦΟΙ ΟΕ “ΤΕΧΝ-INOX”